Królewski Dwór

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Witamy w naszym Królestwie, gdzie od wielu lat rządzi tajemniczy król o imieniu Arthur. Krążą pogłoski o duchach wyjących w jego zamku od czasu, gdy się pojawił.


+3
Henri Rewenig
Matsuo Scourge Kurosawa
Johann Wärzner
7 posters

    Nieobecności

    Johann Wärzner
    Johann Wärzner
    Mod


    Nieobecności  Empty Nieobecności

    Pisanie by Johann Wärzner Pią Sie 15, 2014 10:23 am

    Temat zbiorczy.

    Data: 15 - 17.08
    Powód: B6
    Powód na forum: Johann ma zwiechę w temacie? >D
    Dodatkowe: Przyjęli mi atrakcje, więc muszę jechać - inaczej bym została w domu. Nie wiem, czy będę brać netbooka (ach, to zdecydowanie na dwie godziny przed odjazdem pociągu...).
    Johann Wärzner
    Johann Wärzner
    Mod


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Johann Wärzner Sro Sie 20, 2014 8:18 pm

    Konto: Caroline Mayers
    Data: do 3 września
    Powód: wyjazd za granicę
    Powód na forum: biedaczka zgubiła się w ogrodzie
    Matsuo Scourge Kurosawa
    Matsuo Scourge Kurosawa


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Matsuo Scourge Kurosawa Nie Sie 24, 2014 2:27 pm

    Konta: Dragunov & Scourge
    Termin: 30.08 - 30.09
    Powód: Jadę do Wiednia na praktyki studenckie. Moim priorytetem będzie pisanie równań w komputerze, drugim priorytetem będzie zwiedzanie. Przepraszam i mam nadzieję, że uda mi się co jakiś czas (raz na tydzień?) wpaść do was, by choćby posiedzieć na CB.
    Powód na fabule: Scourge pojechał na południowe krańce królestwa szukając smoka, bo plotki głoszą, że nieduża wioska tam cała spłonęła. Dragunov zaś gdzieś był między wami. Wiadomo jak to z nim - nie odezwie się, nie pogada, nie podejdzie, to tak, jakby go nie było.
    Henri Rewenig
    Henri Rewenig


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Henri Rewenig Nie Sie 24, 2014 11:17 pm

    Data: do piątku
    Powód: Wyjazd
    Powód na forum: Henri choruje i leży u siebie w komnacie, Schrodinger jest Schrodingerem, więc szlaja się Bóg wie gdzie, nikomu nic nie mówiąc.
    Dodatkowe: może dam radę odpisywać z komórki.
    Vlad Radu Eliade
    Vlad Radu Eliade
    Admin


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Vlad Radu Eliade Sro Sie 27, 2014 11:09 am

    Data: 27.08-02.09
    Powód: Ślub kuzyna, więc wyjeżdżam do Rumuni (przez Słowację i Węgry więc trzymajcie za mnie kciuki~)
    Powód na forum: Vlad musiał opuścić królestwo bo dostał od króla tajną misję polityczną.
    Dodatkowe: nie wiem czy będę mieć czas i Internet ale postaram się przesłać życzenia z Węgier i Rumunii :*
    Alfred Jones
    Alfred Jones
    Inkwizytor
    Inkwizytor


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Alfred Jones Nie Sie 31, 2014 7:40 am

    Data: 1 września- do testu gimbazalnego.
    Powód: Szkoła się zaczyna, nauka wzywa i muszę dobrze napisać ten cholerny egzamin.
    Powód na forum: Księżna pojechała w odwiedziny po królestwach udając, iż to nie są wybiegi o jej rękę. Alfred włóczy się po zamku i wszystkich unika.
    Dodatkowe: Mogę mieć większe szczęście na odpisywanie w weekendy.
    Sadık Adnan
    Sadık Adnan


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Sadık Adnan Pią Wrz 26, 2014 10:04 pm

    Data: Eh... Od który to... 29 września do 3 października >_>
    Powód: No tata wykiwał mnie na szaro i laptopa nie dostanę na pierwszy tydzień studiów a mam za mało neta w telefonie by wejść na fora. Więc Turek musi wytrzymać 5 dni bez neta... Em... Umrę T_T
    Powód na forum: Turek musiał wyjechać w sprawach służbowych ^^ Wiadomo, że panienki same się nie znajdą
    Dodatkowe: Em... Będę wchodzić częściej jak wrócę? X'D
    Milda Aurėja Grybauskaitė
    Milda Aurėja Grybauskaitė


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Milda Aurėja Grybauskaitė Wto Wrz 30, 2014 4:09 am

    Data: 30.09 - 13.10
    Powód: Zostałam skierowana na specjalne leczenie i terapię, do tego szkoła pochłaniać mi będzie w ciągu tych tygodni wręcz cały czas i wyobraźnię.
    Powód na forum: Milda zrobiła sobie wycieczkę 'służbową' do swojej ojczyzny.
    Dodatkowe: Jeżeli ktoś będzie miał do mnie sprawę, od czasu do czasu na chwilkę będę na fb/gg. Ale nie spodziewajcie się szybkiej odpowiedzi.
    Johann Wärzner
    Johann Wärzner
    Mod


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Johann Wärzner Czw Paź 16, 2014 4:16 pm

    Data: czas nieokreślony
    Powód: Padł mi komputer (dwie klawiatury), na netbooku od czasu do czasu pożyczanym od brata internetu też nie mam - wchodzę tylko z czytelni, ale to też ciężko, bo mam mnóstwo czytania na studia (tak to jest, jak chce się być przygotowanym na każde zajęcia). Postaram się być raz na tydzień, w związku z tym raczej tylko posty i kontakt telefoniczny.
    Powód na forum: Johann wyjechał na podróż służbową gdzieś za morze.
    Dodatkowe: Tęskni mi się za wami ;_;

    Sponsored content


    Nieobecności  Empty Re: Nieobecności

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 9:05 am